Contact

Verhuur:

Coordinator: Lauren
Verhuur@scoutingjfk.nl
Vacature: verhuur coördinator gezocht!

Bestuur:

Voorzitter:

Zeger van der Houwen
Vacature: Voorzitter gezocht!
Voorzitter@scoutingjfk.nl

Secretaris:

Anita
Secretariaat@scoutingjfk.nl

Penningmeester:

Gert Jan
Penningmeester@scoutingjfk.nl

Vertrouwenspersoon:

Vacant
Vertrouwenspersoon@scoutingjfk.nl

Praktijkbegeleider:

Gabby & Jopie
Praktijkbegeleider@scoutingjfk.nl

Materiaalbeheer:

Ferry & Mark
Materiaal@scoutingjfk.nl

Gebouwbeheer:

Ronald
Gebouwbeheer@scoutingjfk.nl

Website:

Technische gedeelte:

Guido & Mark
Webmaster@scoutingjfk.nl

Teksten:

Ronald & Jopie
Tekst@scoutingjfk.nl

Foto’s:

Indien er fotos gemaakt zijn en u deze wil delen, of indien er fotos gedeeld zijn die van de site / facebook afgehaald moeten worden:
Foto@scoutingjfk.nl

Speltakken:

Bevers:

Teamleider: Manon
Teamleden: Danielle, Elise, Manon en Regina.
Vacature: extra (ervaren) leiding gezocht!
Bevers@scoutingjfk.nl

Welpen

Teamleider: Lauren
Teamleden: Jopie, Christiaan, Wouter, Lukas
Welpen@scoutingjfk.nl

Scouts:

Teamleider: Pieter
Teamleden: Daniëlle, Mark & Sander
Scouts@scoutingjfk.nl

Explorers:

Teamleider: Martijn
Teamleden: Bianca
Vacature: extra (ervaren) leiding gezocht
Explorers@scoutingjfk.nl

Roverscouts:

Voorzitter: Lukas
Roverscouts@scoutingjfk.nl

Plusscouts:

Voorzitter: Bert
Penningmeester: Vacant
Secretaris: Anita
Plusscouts@scoutingjfk.nl

Postadres:

Scouting JFK
T.a.v. Secretariaat
Postbus 2371
8203 AH Lelystad